04 Ekim Perşembe 2018

Rektör Ayrancı Eldivan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulunda İncelemelerde Bulundu

 Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Ayrancı 2018-2019 Akademik Yılı Kurul toplantısına başkanlık yapmak için gittiği Eldivan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulunda incelemelerde bulundu.

Rektör Ayrancı okulun genel durumu hakkında Okul Müdürü Dr. Öğretim Üyesi İlknur Göl’den bilgi aldıktan sonra laboratuvar ve dersliklerinde yaptığı incelemelerde gördüğü ve kendisine bildirilen eksikliklerin giderilmesi için kurum yöneticilerine gerekli talimatları verdi.

Rektör Ayrancı ayrıca, Eldivan Belediye Başkanı Nusrettin Gökçer ile de görüşerek öğrencilerin yaşadığı barınma, ulaşım sorunları ve birlikte üretilecek çözümler hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Prof. Dr. Hasan Ayrancı,” Biz şikâyet etmek ve eleştirme makamı değiliz. Güzel bir söz vardır. Eleştirmek çılgınlıktır diye. Biz eleştirmek yerine sorunlara çözüm odaklı yaklaşıyoruz. Yeni öğretim yılında tüm öğrencilerimizin olduğu gibi üniversitemizin en başarılı ve en sosyal okullarından biri olan Eldivan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu öğrencilerimizin de imkânlar ölçüsünde en iyi şartlarda eğitim görmesi için bürokratik ve siyasi anlamda her imkânı zorluyoruz. Tüm çabamız öğrencilerimiz içindir.” dedi.

Üniversitemizden Son Haberler

Tüm Haberler
Daha Fazla Göster Yukarı Çık