• Tüm kaynaklarda(makale,e-kitap,vb.) arayın

  Kütüphaneciye Sorun

  AKAGEV(Akademik Gelişim ve Eğitim Veri tabanı) Deneme Erişimi Açılmıştır

  *20 adet ders için son izleme tarihi 11/12/2020 tarihidir.

  *Mail uzantısı karatekin.edu.tr ve ogrenci.karatekin.edu.tr olanlar üye olduklarında dersleri ücretsiz görebilecekler.Onun dışındaki mail ile kayıt olanlarda dersler ücretli görünür.

  *Akademik Gelişim ve Eğitim Veritabanı (AKAGEV) üniversite öğrencilerinin, öğretim elemanlarının ve iş dünyasının eğitim ihtiyaçlarını online ve interaktif bir ortamda sağlamak amacıyla kurulmuş bir veri tabanıdır.

  *Bilgisayar yazılımlarını, kişisel ve akademik gelişim eğitimlerini en az doktora derecesine sahip alan uzmanlarıyla ayrıntılı bir şekilde öğretmeyi amaçlamaktadır.

  *AKEGEV platformunda yer alan online-interaktif video dersler, ilgili derslere ait eğitici materyaller ile desteklenmektedir.

  *Kullanıcılar tablet veya telefonlarından 7 gün 24 saat kesintisiz derslere ulaşabilirler. AKEGEV tarafından sunulan altyapı android ve IOS tabanlı tüm cihazlarla uyumludur.

  *AKEGEV’de yer alan tüm eğitimler en az doktora derecesine sahip uzmanlar tarafından verilmektedir. İlgili eğitimlere yönelik AKAGEV % 100 memnuniyet ve iade garantisi sunar.


  *Personel ve öğrenciler  sisteme üye ol kısmından sadece kurumsal mail adresleriyle üye olabileceklerdir.Mail uzantısı karatekin.edu.tr ve ogrenci.karatekin.edu.tr olmalıdır.

  *Üye olduktan sonra mail adreslerine bir doğrulama kodu gelecek ve onayladıkları taktirde  sorunsuz giriş yapmış olacaklar.İstedikleri yerden erişebilirler.

  *Üye olurken bir sorun yaşıyorsanız Akagev sitesindeki bize yazın kısmından yazabilirsiniz.

  Erişim Linki : http://www.akagev.com/